ساعت هوشمند نظارت بر خودروی مرسدس

اگر شما یک ساعت هوشمند Pebble دارید و هنوز نمی‌دانید به جز چک کردن زمان یا دیدن کسانی که با شما تماس می‌گیرند چه کار دیگری با آن می‌توانید انجام دهید، مرسدس بنز یک راه حل برای شما دارد: یکی از خودروهای آن‌ها را خریداری کنید.

Mercedes Pebble smartwatch

Mercedes Pebble smart watch

این خودروساز قراردادی را با مدیران شرکت Pebble Technology بسته است که در مورد ساختن یک نرم افزار برای این ساعت که می‌تواند یک بر یک خودروی مرسدس نظارت کرده و آن را کنترل کند می‌باشد. زیرا چک کردن وضعیت خودرو مانند این که قفل شده است یا نه و آیا به سرویس نیاز دارد روی یک گوشی هوشمند به زحمت زیادی نیاز دارد. نرم افزار دیجیتال جدید DriveSyle ماه آینده در نمایشگاه ۲۰۱۴ Consumer Electronics به نمایش گذاشته خواهد شد و مرسدس می‌گوید این ساعت به عنوان صفحه‌ی نمایش دوم در کنار گوشی موبایل شما برای اطلاع یافتن از وضعیت خودرو استفاده خواهد شد.

 

mercedes benz pebble

Mercedes Benz pebble

علاوه بر وضعیت قفل بودن درب‌ها، این ساعت میزان سوخت و موقعیت مکانی خودرو را نیز نمایش خواهد داد. مرسدس می‌گوید زمانی که داخل خودرو قرار بگیرید اطلاعات روی آن به طور خودکار تغییر خواهند یافت و وضعیت جاده‌ها، اطلاعات ترافیک و سایر چیزهایی که در هنگام رانندگی به آن‌ها نیاز دارید را در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

Mercedes Pebble smart watch

Mercedes Pebble smart watch

تمامی این امکانات و اطلاعات روی مچ شما قرار خواهند داشت، و با نزدیکی آن به فرمان هر موقع در حین رانندگی به اطلاعات آن نیاز داشتید به راحتی می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

منبع: سایت Pedal.ir