همکاری پورشه و تگ هور برای عرضه کرونوگراف ۶ هزار دلاری

پورشه و تگ هور با همکاری برای تولید ساعت‌ها همکاری کنونی خود را گسترش داده‌اند. اولین ثمره این همکاری کرونوگراف تگ هور کررا پورشه است هرچند گفته شده در آینده محصولات بیشتری هم معرفی خواهند شد.

رانندگان مسابقات زیادی از ساعت‌های کرونوگراف تگ هور استفاده می‌کنند اما همه‌چیز به‌صورت جدی از اواخر دهه ۶۰ میلادی شروع شد. جو سیفرت که نماینده پورشه و راننده مسابقه‌ای بود با هور توافقی برای استفاده از لوگوی این ساعت‌ساز روی خودروهای سیفرت و لباس‌های پرسنل و رانندگان منعقد کرد. همچنین سیفرت می‌توانست ساعت‌ها را خریده و آن‌ها را به دیگر تیم‌ها بفروشد. به خاطر این محبوبیت بود که وقتی استیو مک کوئین مشغول فیلم‌برداری فیلم لمانز بود از لوگوی هور روی لباس مسابقه و ساعت هور موناکو استفاده کرد.

تگ هور کررا پورشه کرونوگراف از Calbre Heuer 02 استفاده می‌کند که مجهز به قدرت ذخیره ۸۰ ساعتی بوده و بنابراین شما می‌توانید ساعت متفاوتی را برای چند روز استفاده کنید. قاب رویی ساعت دارای طرح آسفالت است که ما را به یاد جاده‌ها می‌اندازد. نوشته‌های روی ساعت نیز دارای همان طراحی داشبورد محصولات پورشه می‌باشد.

سه زیر شماره برای این کرونوگراف در موقعیت ساعت‌های سه، شش و نه وجود داشته و دقیقه‌ها، ثانیه‌ها و ساعت‌ها را نشان می‌دهند. همچنین یک نمایشگر تاریخ در پایین زیر شماره شش دیده می‌شود.

اما قاب پشتی شفاف هم قطعات متحرک و مکانیسم خودکار آن‌ها را نشان می‌دهد. تگ هور در بخش مرکزی از طراحی مشابه فرمان سه پره محصولات پورشه استفاده کرده است.

این ساعت در نسخه با بند فولادی قیمت 6050 دلاری داشته هرچند قیمت مدل مجهز به بند چرمی برابر با 5850 دلار اعلام شده است.

منبع: سایت Pedal.ir