بهترین تلویزیون برای بازی

هنگامی که آماده خرید تلویزیون جدید برای بازی هستید، مواردی است که باید در نظر بگیرید:

 

اکنون بازی به زودی شروع می‌شود، بنابراین آنچه را که لازم دارید بگیرید.

 

یک فهرست بررسی با کادرهای تیک خورده، ۵ مورد برای خرید تلویزیون برای بازی را در نظر می‌گیرد. در فهرست بررسی، اتصال مناسب، تصویر و صدا بهینه‌شده، تاخیر در ورودی، حالت بازی و صفحه بزرگ وجود دارد.

اتصال راحت

وقتی روی کنسول‌های بازی مانند Xbox One، PS4 و Nintendo Switch بازی می‌کنید، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که چقدر راحت محیط بازی تنظیم می‌شود. اگر تلویزیون شما می‌تواند هنگام اتصال به طور خودکار کنسول بازی را تشخیص دهد، چقدر عالی خواهد بود؟ نکته بهتر این است که تلویزیون نشان می‌دهد چه نوع کنسول بازی متصل است و هر زمان که روشن شود به آن پورت تغییر می‌کند. عملکرد تشخیص خودکار را از دست ندهید.

 

 

 

کنسول بازی به تلویزیون متصل شده است که دارای ویژگی‌های تشخیص خودکار از طریق کابل HDMI است و سپس روشن می‌شود. پس از روشن شدن کنسول تلویزیون، به طور خودکار با حالت بازی به صفحه نمایش تعویض می‌شود.

تصویر و صدا بهینه شده است

دیدن دشمنان پنهان در تاریکی هرگز آسان نیست. با این حال، با فناوری‌هایی مانند اکولایزر سیاه پویا دیگر مشکلی نیست. اکولایزر سیاه پویا با تجزیه‌وتحلیل صحنه‌های تاریک بازی و کشف اشیاء درون آنها کار می‌کند. سپس سطح سیاه را بهینه می‌کند تا به نشان دادن چیزهایی بپردازد که قبلاً به خوبی نمی‌توانستید آنها را ببینید. علاوه بر این، فناوری HDR، که باعث می‌شود همه چیز واقعی‌تر به نظر برسد، و تنظیمات صدا بهینه شده نیز ضروری است. و با بهینه‌سازی صدا برای تنظیم هر نوع بازی‌ای که برای بازی انتخاب می‌کنید، می‌توانید مطمئن باشید که از تمام بازی‌های خود به طور کامل لذت خواهید برد.

 

 

دو تصویر یکسان با یک صحنه بازی تفاوت در ویژگی اکولایزر Black با بهترین کیفیت تصویر برای تلویزیون بازی نشان می‌دهد. تصویر با Equalizer Black Off تاریک و دشوار است برای دیدن دشمن، اما دیگری با Black Equalizer On روشن است.

تاخیر ورودی اندک

چشمک نزنید! هنگامی که بازی‌های ورزشی، اکشن یا FPS (تیراندازی اول شخص) را انجام می‌دهید، تأخیر یک ثانیه‌ای برنده یا بازنده را تعیین می‌کند. به همین دلیل زمان پاسخگویی تلویزیون بسیار مهم است و چرا تلویزیون با تاخیر ورودی اندک برای بازی ضروری است. هنگام اندازه‌گیری سرعت، تأخیر ورودی - تأخیر بین فشار دادن دکمه روی کنترلر و مشاهده واکنش بازی – به ms (میلی ثانیه) اندازه‌گیری می‌شود. هر چه تاخیر ورودی کمتر باشد سرعت واکنش سریع‌تر خواهد بود. بنابراین تلویزیونی که پردازش صفحه صاف و بدون پارگی دارد (FreeSync) ضمن حفظ تأخیر ورودی کم، قطعاً انتخاب بهتری است.

 

 

 

دو صحنه بازی مشابه با نمایش بازی بیس بال با اختلاف زمان پاسخ مقایسه می‌شوند. ضرب زن سمت چپ به دلیل تاخیر زیادی ورودی، توپ را از دست می‌دهد، اما سمت راست نشان می‌دهد که ضرب زن توپ بخاطر وجود تلویزیون با تاخیر ورودی اندک موفق به زدن ضربه می‌شود.

حالت بازی

برای کمک به گیمرها برای شروع بازی در هر زمانی، تلویزیون‌های بازی ویژگی‌ای به نام Game Mode را ارائه می‌دهند که به طور خودکار مشخصات لازم مانند تصویر و صدا را در حد مطلوب تنظیم می‌کند و در عین حال تاخیر ورودی اندکی دارد. به یاد داشته باشید، کیفیت تصویر بهبود یافته نباید باعث افزایش تاخیر در ورودی شود زیرا یک حالت بازی واقعی کیفیت تصویر را بدون تأثیر بر تاخیر ورودی بهبود می‌بخشد.

 

 

 

ویدیو نشان می‌دهد که چگونه صحنه بازی توسط حالت Game تغییر می‌کند. وقتی Game Mode خاموش است، صحنه بازی مسابقات اتومبیلرانی تاریک به نظر می‌رسد. سپس Game Mode روشن می‌شود و همان صحنه بازی با بهبود کیفیت تصویر پویاتر می‌شود.

صفحه بزرگ

اغلب گفته می‌شود هنگام خرید تلویزیون، بزرگ‌تر بهتر است - و همین انتخاب در انتخاب تلویزیون با بهترین اندازه برای بازی صادق است. این امر به‌ویژه هنگامی صحیح است که بازی چند نفره با دوستان خود انجام می‌دهید یا با خانواده در خانه خود مسابقه رقص دارید. صفحه بزرگ‌تر هر بازی را بسیار سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز می‌کند.

 

 

با داشتن تلویزیون صفحه بزرگ که بهترین تلویزیون برای اندازه‌گیری بازی‌هاست، گروهی از دوستان در هنگام بازی کردن روی کنسول بازی از آن لذت می‌برند.منبع: سایت samsung.com