بهترین کیفیت تصویر تلویزیون

برند شماره ۱ تلویزیون

سامسونگ در حال تاریخسازی تلویزیون است و هنوز هم به این کار ادامه می‌دهد. تکامل کیفیت تصویر - که هر ساله با تحقیق در فناوری‌های نوآورانه حاصل می‌شود - به همین دلیل است که مصرف‌کنندگان همچنان به انتخاب و عشق به سامسونگ ادامه می‌دهند و چرا همچنان سامسونگ در صدر بازار تلویزیون است.

 

به عنوان برند شماره یک تلویزیون، سامسونگ به لطف فناوری‌های بی‌نظیر و انباشته شده خود در طی سال‌ها، چندین حالت نمایش بهینه با کیفیت تصویر عالی ارائه می‌دهد. بیایید نگاهی دقیق‌تر به حالت‌های زیر بیندازیم.

 

مجموعه‌ای از تلویزیون‌های نماینده تلویزیون LCD، تلویزیون LED، تلویزیون هوشمند، تلویزیون 4K، تلویزیون QLED و تلویزیون‌های QLED 8K تکامل فن‌آوری تلویزیون را به عنوان بهترین مارک تلویزیون نشان می‌دهد.

بهترین تنظیمات تصویر تلویزیون

با افزایش تعداد مصرف‌کنندگان که کیفیت تصویر را بررسی می‌کنند، ایجاد حالت‌های بهینه برای محیط‌های مختلف مشاهده از قبل اهمیت بیشتری دارد. بسیاری از افراد برای تنظیم تنظیمات تلویزیون ، از خدمات کالیبراسیون استفاده می کنند و برای آن پرداخت می‌کنند و یا از اینترنت برای یافتن تنظیمات بهینه پیشنهادی بر اساس نیازهای مشاهده ای خود استفاده می کنند.

با این حال، با ارائه تلویزیون‌های سامسونگ چندین حالت از پیش تعیین‌شده کیفیت، همه مصرف‌کنندگان باید بدون توجه به شرایط، کیفیت تصویر بهینه را تجربه کنند. درباره مفاهیم و هدف هر حالت کیفیتی که تلویزیون سامسونگ ارائه می‌دهد و چگونگی به دست آوردن بیشترین استفاده از آنها در زیر، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

حالت پویا

زنده حتی در محیط‌های روشن

Dynamic Mode حالت تصویری است که به کاربران امکان می‌دهد از مطالب روشن و واضح در طول روز یا در مناطق پر نور استفاده کنند. این نرم‌افزار تمام فناوری‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را که یک تلویزیون در اختیار دارد بهینه می‌کند تا بتواند تصویری شفاف و واضح با رنگ‌های دیدنی، بهبود روشنایی و وضوح به نمایش بگذارد.

 

تلویزیون مجهز به تلویزیون بر روی شومینه، صحنه‌ای از شب پل را با شهری با کیفیت واضح و با وضوح تصویر در حالت پویا از تنظیمات تصویر سامسونگ در اتاق نشیمن روشن و دنج نمایش می‌دهد.

حالت استاندارد

متعادل - در هر زمان، هر مکان

حالت استاندارد تنظیم پیش‌فرض آماده است و روشی است که هرکسی می‌تواند در یک محیط داخلی معمولی از آن لذت ببرد. چه در هنگام صبح و چه در شب، این حالت از روشنایی پایدار و کافی مناسب برخوردار است و ضمن استفاده از انرژی بهینه، کیفیت تصویر بهینه را برای صفحه نمایش شما فراهم می‌کند.

 

تلویزیون نصب‌شده بر روی دیوار در اتاق نشیمن، با کیفیت تصویر با وضوح بالا در حالت استاندارد تنظیمات تصویر تلویزیون افرادی را نشان می‌دهد که با تفنگ آبپاش حال آب بازی هستند..

حالت طبیعی

راحت و آسان

حالت طبیعی، حالت تصویری است که تغییرات در روشنایی صحنه را تشخیص می‌دهد و سپس به طور طبیعی آن تغییرات را در محدوده راحت‌تر برای مصرف‌کنندگان نشان می‌دهد. اگر معمولا به رنگ و روشنایی حساس هستید، بنابراین حالت طبیعی توصیه می‌شود زیرا مقدار مناسبی از نور را نشان می‌دهد که به کاهش فشار و خستگی چشم کمک می‌کند.

 

تلویزیون نصب‌شده بر روی میز تلویزیون در اتاق نشیمن مدرن، سگ کبود قهوه‌ای را در زمین چمنزار با حالت طبیعی در بین حالت تصویر نمایش می‌دهد.

حالت فیلم

حالت حرفه‌ای برای فیلم‌بازها

حالت فیلم، حالتی است که با اطمینان قابل ملاحظه عناصر کیفیتی را که توسط ناشران محتوا در نظر گرفته شده است منعکس می‌کند. این روشی است که در بیشتر بررسی‌های حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد و تجربه تماشای سینما را هنگام تماشای فیلم‌ها (بخصوص در محیط کمی تاریک) فراهم می‌کند.

 

یک تلویزیون صفحه نمایش بزرگ که روی زمین قرار دارد، فیلم با مضمون فضایی را با حالت فیلم تنظیمات تصویر تلویزیون سامسونگ نمایش می‌دهد که تجربه فیلم همه جانبه ای را در تئاتر چادر تاریک و راحت در اتاق نشیمن تجربه می‌کند.منبع: سایت samsung.com