ساعت ویژه پورشه برای گرامی‌داشت 70 سالگی

هفتاد سال زمان بسیار زیادی است و قطعاً باید آن را گرامی داشت؛ و به همین دلیل است که بخش پورشه دیزاین برنامه ویژه‌ای برای پربارتر کردن کلکسیون ارزشمند خود تدارک دیده است.


پورشه دیزاین ساعت جدیدی با نام ۱۹۱۹ Daytimer 70Y اسپورت کار لیمیتد ادیشن را معرفی کرده است. در طراحی این ساعت از عناصر طراحی پورشه ۳۵۶ و به‌طور مشخص پشت آمپرهای این خودرو الهام گرفته شده است.


این ساعت دارای ساختار تیتانیومی ۲ میلی‌متری است که از طرح تیتانیوم مشکی مات برخوردار بوده و تا ۱۰ اتمسفر در برابر آب مقاوم است. داخل این ساعت تنظیمات اتوماتیک سوئیسی با ۳۸ ساعت نیروی ذخیره قرار دارد. نشانگرهای ساعت مورد بحث مشکی بوده و دارای نیمرخ پورشه ۳۵۶ بوده و سال ۱۹۴۸ را گرامی می‌دارد. بند ساعت سفید رنگ بوده و نشانگرها از نوع سرامیکی هستند. روی ساختار ساعت لوگوی ۷۰ سالگی حک شده است.

اگر خواهان این ساعت هستید بهتر است عجله کنید زیرا پورشه تنها ۱۹۴۸ نمونه از آن را به یاد سال تأسیس کمپانی خواهد ساخت. هر ساعت قیمت ۲۹۴۸ یورویی داشته و از طریق ۱۳۰ فروشگاه پورشه دیزاین در سراسر جهان و همچنین از نمایندگی‌های پورشه می‌توان آن را سفارش داد؛ اما اگر فرصت خرید این ساعت را از دست دادید می‌توانید از ۱۳ نسخه دیگر کلکسیون ۱۹۱۹ پورشه یکی را انتخاب کنید.

منبع: سایت Pedal.ir