معرفی ۴ نسخه جدید از ساعت‌های لوکس و شکیل بوگاتی

در ماه آوریل بود که شرکت جیکوب اند کو از ساعت برجسته‌ای برای یک درصد ثروتمندان جهان رونمایی کرد. این ساعت که بوگاتی شیرون توربیلون نام داشت از برخی ویژگی‌های مشابه با هایپرکار مشهور این خودروساز سود می‌برد. جدای از طراحی بسیار خاص و متمایز، این شاهکار از یک بخش کوچک شبیه پیشرانه ۱۶ سیلندر ۸ لیتری بوگاتی شیرون سود می‌برد.

ادامه مطلب

معرفی ساعت‌های جدید پژو با قیمتی مناسب!

<p>پژو سه ساعت جدید را معرفی کرده که برخلاف برخی ساعت&zwnj;های دیگر مربوط به شرکت&zwnj;هایی همچون لامبورگینی و بوگاتی قیمت بسیار کمتری دارند.</p>

ادامه مطلب

ساعت 8500 دلاری پورشه دیزاین، کاملاً هماهنگ با ۹۱۱ GT3 جدید!

<p>پورشه دیزاین جدیدترین ساعت خود را معرفی کرد. این ساعت فقط در دسترس خریداران&nbsp;نسل جدید پورشه ۹۱۱ GT3&nbsp;خواهد بود.</p>

ادامه مطلب

تلویزیون 4K چیست؟

لویزیون 4K یک تلویزیون با وضوح 4K است. این بدان معناست که تلویزیون دارای 3،840 پیکسل افقی و 2.160 پیکسل عمودی است، در کل حدود 8.3 میلیون پیکسل. در مشخصات محصول تلویزیون، وضوح تصویر معمولاً به عنوان "3840 * 2160" برای تلویزیون‌های 4K نشان داده می‌شود.

ادامه مطلب

تلویزیون را با چه اندازه‌ای باید بخرم؟

محاسبه اندازه تلویزیون شما آنقدر که فکر می‌کنید پیچیده نیست. اندازه تلویزیون به طول مورب آن اشاره دارد که از اندازه‌گیری گوشه سمت چپ بالای صفحه تلویزیون تا گوشه سمت راست پایین می‌باشد. بیشتر به اینچ بیان می‌شوند.

ادامه مطلب

همکاری پورشه و تگ هور برای عرضه کرونوگراف ۶ هزار دلاری

پورشه و تگ هور با همکاری برای تولید ساعت‌ها همکاری کنونی خود را گسترش داده‌اند. اولین ثمره این همکاری کرونوگراف تگ هور کررا پورشه است هرچند گفته شده در آینده محصولات بیشتری هم معرفی خواهند شد.

ادامه مطلب